Lena Doğaltaş

Biz kimiz?

Kütahya işletmemiz de 30’dan fazla doğaltaş çeşidiyle; cilalı, eskitme, honlu ve fırçalı gibi farklı yüzey işlem ve çok çeşitli ebatlarda doğaltaş mozaik üretimi ve ebatlı fayans üretimi yapılmaktayız. Doğaltaş mozaik ve fayans ürünlerinin yanı sıra; Bursa işletmemiz de beton ve alçı gibi endüstriyel malzemelere 3 boyutlu formlar kazandırarak, marjinal, yenilikçi ve estetik mimari tasarımlarda alternatif ürün boşluğunu doldurarak dünya pazarında yer almaktayız. Yetenekli ve tecrübeli kadromuz ile yurtiçi ve yurtdışı projelerde müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, kaliteli ürün ve zamanında teslimat firmamızın başlıca prensibidir.


Tarihçe

              Doğaltaşın en şık hali

2006 yılında Kütahya ilinde, ocak işletmeciliği ile başladığımız iş hayatımıza, 2014 yılından itibaren mozaik fabrikamızı da ekleyerek, profesyonel kadromuzla ar-ge çalışmalarımızla birlikte başarılı işlere imza atmaktayız.

 • 2006 - Traverten ocağı - Kütahya
 • 2014 - Doğaltaş Mozaik Fabrikası - KÜTAHYA

Misyonumuz

Doğru kalite - fiyat oranını koruyup, zamanında teslimat ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. 

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlayarak, yetenekli ve profesyonel kadromuz ile Dünya standartlarında yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, üretim kalitesini benimsemiş, sektöründe öncü, lider firmalar arasında yer almak.